Idősek Világnapja  cikk 1 20191015 1545701114  
   

Őcsény község polgármestere köszöntő beszédével megnyitotta az október 7-én tartott Idősek napi rendezvényt. Az Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola 4. osztályos tanulói műsort adtak elő Dombiné Mihályi Edit és Vezsenyi Ágnes felkészítésével. Megható pillanatokban volt része a jelenlévő időseknek, hozzátartozóknak. A szívhez szóló előadás után vendégül látták a gyerekeket és az időseket.

 
   

 „Október elsején az Idősek Világnapját ünnepeljük. Ez az ünnep az idősekért van, róluk szól. Az idős embereket tisztelnünk kell. Tiszteletünk magában foglalja elfogadásukat, támogatásukat, szeretetüket és annak érzését, hogy értékeljük őket. Az idősek világnapja, kiváló alkalom arra, hogy felülvizsgáljuk öregjeink irányába tanúsított, néha-néha bizony elmaradozó gondoskodásunkat.”

 
 
   

Köszönjük szépen Edit néninek és Ági néninek a színvonalas műsort, a helyi Nyugdíjas Klubnak, a Cigány Nemzetiségi Önkormányzatnak és a Polgármesteri Hivatalnak, hogy támogatásukkal hozzájárultak az ünnephez.

 
 
   Fotók