„A mosoly hatalma legyőzhetetlen: megmutatja, hogy boldogan éled az életed, függetlenül attól, hogy mi történik benne. Nincs ennél nagyobb hatalom a világon.”           
   

A Mikulás ajándéka

A Mikulás ajándékaAz Őcsényi Német Nemzetiségi Önkormányzat jóvoltából Mikulás napjára egy műsort kaptak az alsó tagozatos gyerekek ajándékba. Figura Ede énekes-gitáros előadóművész, zeneszerző, szövegíró, látogatott el hozzánk. Minden műsora élményközpontú interaktív, beavató-színházi előadás, élő zenével, drámapedagógiával, ami a közönség aktív közreműködésére épül. A felnőttek, gyerekek egyaránt értették és élvezték a színvonalas műsort. Hangulatos délutánban volt részünk.„A mosoly hatalma legyőzhetetlen: megmutatja, hogy boldogan éled az életed, függetlenül attól, hogy mi történik benne. Nincs ennél nagyobb hatalom a világon.”      

   
          santa1