SPORTOS NOVEMBER

Az idei ősszel több sportversenyen is részt vehettek tanulóink. Alapos felkészülés előzte meg a versenyeket, ennek is köszönhető, hogy az eredmények sem maradtak el.

Floorballban hat csapatunk is elindult a paksi megyei megmérettetésen, s amint a résztvevőkből látszik, ez a sportág a lányok körében is népszerű.

Három korcsoportban álltak pályára a lányok, ebből két csapatunk a dobogós 3. helyet szerezte meg, egy lánycsapat pedig 4. helyen végzett.

A 2. korcsoportos fiúk remekeltek, és a megyei előkelő 1. helyen zárták a versenyt.

A városkörnyéki játékos sportversenyt is ebben a hónapban rendezték, ahol 1. helyen végzett a 18 alsós kisdiákból álló csapatunk, akik már a megyei megmérettetésre készülnek.

Gratulálunk a résztvevőknek, és felkészítőjüknek Deák István testnevelőnek!