„Van egy nap - nagy nap! - az esztendőbe,

Erőt merít a lelkem belőle.

Te vagy a legszebb nap a világon

Édes ünnepem, kedves karácsony,

Szép karácsony!”

 
 

Karácsonyi műsor

2021

 

 
 

 Advent és karácsony. Napok óta ez cseng a fülünkben. Mindenkit a várakozás izgalmának érzése ölel át. A szeretet egy varázslatos erő, ami ebben az időszakban hatalmas szerepet kap. Az ünnep itt várakozik az ajtónk előtt, mi csak a kopogtatásra várunk, „Ő” pedig a hívó szóra belép… Iskolánk két osztálya egy közös műsorral készült, hogy megmutassa milyen fontos az ünneplés, és a szeretet érzésének átadása. A kicsik életre keltették a fenyőket, a hópihéket és a zeneszárnyán reptették. Megmutatták egy jelenetben, hogyan is kerül a fenyőfa otthonainkba. A nagyok versekkel, énekekkel, színdarabbal örvendeztettek meg bennünket. A szereplők gyermeki önfeledtséggel, szeretettel és őszinteséggel énekelték a karácsonyi dalokat, és hogy az ünnepi meghittség se maradjon el, a gyertyalángja ott tündökölt a kezükben. Egy nagyon szép műsor részesei lehettünk.

Köszönjük szépen a felkészítést Dombiné Mihályi Editnek, Szecsei Fanninak, Czakóné Bognár Tímeának.

 
 

  

 

 
 
       
  Képgaléria