22 gezat

 
 

Géza-tusa

 

 
 

2022.02.11-én megrendezésre került a Géza-tusa döntője a II. Géza Gimnáziumban, Bátaszéken. A kétfordulós elődöntők során diákjaink sikeresen teljesítettek és továbbjutottak a versenyben. Egy tanulónk karantén miatt nem tudott rajta részt venni.2022.02.11-én megrendezésre került a Géza-tusa döntője a II. Géza Gimnáziumban, Bátaszéken. A kétfordulós elődöntők során diákjaink sikeresen teljesítettek és továbbjutottak a versenyben. Egy tanulónk karantén miatt nem tudott rajta részt venni.Decsi Alexandra és Szitkovits Vivien angol nyelvből, Nemes Jázmin pedig német nyelvből egy újbóli sikeres írásbeli megmérettetés után szóban adtak számot tudásukról. Őket emléklappal és egy ajándékcsomaggal díjazták a szervezők.Gellér Fanni pedig egy fantasztikus 2. helyezést ért el a matematika versenyen.

Nagyon ügyesek voltatok Lányok, hatalmas gratuláció!

Felkészítő tanárok:

- Jaksa Mariann - matematika

- Vezsenyi Ágnes - angol nyelv

- Kubacska-Szőcs Edina - német nyelv

 
 

  

 

 
 
       
  Képgaléria