Horgászat az őcsényi tavon

Iskolánk 23 tanulója tett látogatást szerda délután az Őcsényi Horgász Egyesület jóvoltából a reptéri tavon. Az idő remek volt a programhoz.

Az egyesület biztosított számunkra csalit és etetőanyagot is. Miután mindenki elfoglalta a számára ideális helyet, kezdődhetett a pecázás. A nagyobbak már rutinosan, önállóan készítették elő spiccbotjaikat, a kisebbek sok segítséget kaptak az összeszerelésben, felcsalizásban az egyesület elnökétől, tagjaitól.

Többen fogtak apró halakat. Időnként innen-onnan felcsendült egy elfojtott kiáltás, jelezvén, hogy horogra akadt valami és fényképezésre készen várakoztak a horgászaink.

A gyerekek a sikeres délután után sok élménnyel és tapasztalattal gazdagodva tértek vissza az iskolába.

Ezúton is köszönjük a lehetőséget az Őcsényi Horgász Egyesületnek és Temesvári Tamásnak!

ho ho