madarakfaja

Decemberi örömök

Nagy öröm érte tanulóinkat december 6-án kedd reggel, amikor is az Őcsényi Német Nemzetiségi Önkormányzat és a Cigány Nemzetiségi Önkormányzat jóvoltából az intézmény minden tanulója átvehetett egy-egy mikuláscsomagot. Köszönjük nekik, hogy idén is gondoltak ránk, s meglepetésükkel mosolyt csaltak a gyerekek arcára! Karácsonyra készülünk!

Iskolánk versenyt hirdetett a gyerekek között. Karácsonyi alkotásokkal nevezhettek tanulóink, amiből kiállítást is rendeztünk. Minden gyermek és dolgozó leadhatta szavazatát egy-egy neki tetsző díszre.

Az év utolsó iskolai napja nálunk is az ünnep jegyében zajlott. Farkas Lászlóné intézményvezető ünnepi beszéde után, idén a 3.b és 6. osztályos tanulóink adták elő karácsonyi műsorukat. A gyerekeket Klingné Molnár Rebeka és Lukács Zsuzsanna osztályfőnökök készítették fel. A szívhez szóló, ma is aktuális történetükkel, a szép karácsonyi dalokkal meghitt pillanatokat ajándékoztak a közönségnek.