„Gyertek, gyertek, gyerekek!

Én veletek nevetek!

Mosolyogjunk, kacagjunk,

kacagtatók maradjunk!

Néha úgyis rossz a világ:

víg kedvünkből nyíljon virág!

Szedjük gyorsan nagy csokorba!

Nézzük meg, hogy ki mogorva!

Adjuk néki ezt a csokrot,

vidámságból termett bokrot…

Ő se legyen szomorú,

elkerülje őt a bú!”

Farsangi bál

farsang

Iskolánk hagyományos iskolai farsangi bált tartott 2020.02.14-én. A szülői munkaközösség és a pedagógusok együtt szervezték meg a mulatságot. A Közösségi ház megtelt jelmezesekkel és hozzátartozókkal.

A harmadik osztályosok nyitótánccal indították meg a karneváli hangulatot. Hajnalné Ládi Katalin készítette fel diákjainkat a műsorra, melyet tapssal jutalmazott a közönség.

Az iskolások osztályonként felvonultak és bemutatták jelmezeiket. Volt köztük rabló, rendőr, katona, pattogatott kukorica, zombi, hirdető oszlop, menyasszony, fogtündér, autobot, lego ember.

A szülőkből álló zsűritag minden osztályból három ötletes jelmezbe bújt tanulót értékes ajándékkal jutalmazott. Ökoiskolaként olyan maskarába öltözött diákot is megajándékoztunk, akinek jelmezét újra hasznosított alapanyagból készítették.

Az idei mulatságra minden osztályból többen alkottak ÖKO jelmezt, melyet nagy örömmel vettünk.

Az est tánccal, falatozással és tombolasorsolással folytatódott. Száz értékes nyereményt sorsoltunk ki.

A gyerekek élményekkel gazdagon és fáradtan tértek haza.

Köszönjük a szülőknek, hogy segítségükkel hozzájárultak a rendezvény lebonyolításához!

Március 2024